„Atraskite profesionalius renginių vedėjus“

Jurijus Majauskas

„Renginių vedėjas EN FR RU PL“

Kaip pats visada sakau – scena mano pirmi namai. Kodėl? Nes daugiau kaip 13 metų vedu įvairius renginius Lietuvoje ir užsienio šalyse: vestuves, gimtadienius, įmonių šventes, komandos formavimo renginius, vaikų šventes ir kt. Ilgą laiką vaidinu teatre, o kadangi esu ir iliuzionistas rengiu savo autorinius, interaktyvius magijos šou pasirodymus suaugusiems ir vaikams. Kviečiu apsilankyti! Nauja mano aistra – improvizacija, tad 2024 metų renginiuose jos tikrai netrūks! Ką galiu pažadėti? Mielai dalinuosi patirtimi ir prisidedu prie šventės scenarijaus, veiklų ir idėjų. Mano, kaip šventės vedėjo pagrindinis tikslas yra apjungti visus svečius, tam aš dažnai telkiuosi universalią kalbą – magiją, kuri žavi visus. Kiekvieną renginį su klientu kuriame kaip unikalią, išskirtinę patirtį svečiams, tad labai svarbu išsiaiškinti ne tik lūkesčius, bet ir kas yra šventės svečiai. Esant poreikiui galiu pasiūlyti DJ, šventės apšvietimo ir įgarsinimo paslaugas. Renginius vedu anglų, prancūzų, lenkų ir rusų kalbomis.

Kaina nuo 800€

+370 651 66 635

mymaja8@gmail.com

Plačiau:

Renginio vedimas

Šventės programą deriname pagal jūsų lūkesčius. Renginius vedu anglų, prancūzų, lenkų ir rusų kalbomis.

Nuo 800€

Renginio vedimas + DJ ir garso, apšvietimo įranga

Vedėjo Paslaugos su DJ, Garso ir Šviesos Įranga. Jūsų šventė turėtų būti nepakartojama. Mes pritaikome šventės programą pagal Jūsų lūkesčiams ir galime tai padaryti anglų, prancūzų, lenkų ir rusų kalbomis. Mūsų DJ užtikrina aukščiausios kokybės muziką, o šviesos įranga suteikia prabangos. Su komanda padėsime Jums sukurti Jums pritaikytą šventę su vedėjo paslaugomis, DJ muzika, garso aparatūra ir šviesos įranga. 

Nuo 1300€

jurijus majauskas

Iliuzijų šou jūsų šventėje

Nustebinkite šventės svečius išskirtine pramoga – magijos\iliuzijų šou. Išvysite įvairiausius magijos triukus, kuriuose ir patys sudalyvausite. Pasirodymas apjungia klasikinį, šiuolaikinį bei komedijos iliuzijų žanrus, kuriami autentiški magijos triukai jūsų šventei. Abejingų neliks! Galime bendrauti anglų, prancūzų, lenkų, rusų kalbomis

Nuo 350€

Jurijus Majauskas - vedėjo galerija