„Atraskite profesionalius renginių vedėjus“

Adomas Grinius

„Renginių vedėjas“

Adomas Grinius – tai ne tik LNK sporto žinių vedėjas, bet ir patyręs renginių vedėjas, sugebantis sukurti nepamirštamą atmosferą bet kokioje šventėje. Dirbdamas eteryje ir vesdamas renginius, Adomas meistriškai valdo publiką ir sukuria uždegantį ryšį su kiekvienu svečiu.

Jo jau trejus metus kasdien kaupiama patirtis LNK sporto žiniose ir kituose LNK kanalų grupės projektuose, taip pat anksčiau, nuo pat 23-ejų metų, kaupti įgūdžiai dirbant jaunimo radijuje „Power Hit Radio” ir visoje TV3 medijos grupėje, jam suteikia neįkainojamų įgūdžių, leidžiančių improvizuoti, reaguoti į netikėtumus ir užtikrinti sklandžią renginio eigą. Adomas negaili juokelių ir nuoširdumo, todėl jo vedamos šventėse visada kupinos geros nuotaikos ir nepamirštamų akimirkų.

Ar tai vestuvės, jubiliejus, įmonės vakarėlis ar kitas renginys, Adomas pasirūpins, kad šventė taptų ypatinga ir įsimintina. Jis įsiklausys į Jūsų poreikius ir idėjas, parengs individualų scenarijų ir pasirūpins visomis detalėmis, kad Jums tereikėtų tik atsipalaiduoti ir mėgautis švente.

Kaina nuo 1200€

+370 681 03 115

adomas.grinius@gmail.com

Plačiau:

Renginio vedimas

Kokybiškai, nuotaikingai, taisyklingai ir jaukiai. Renginio vedimas iki 00:00

Nuo 1200€

Įmonių, jubiliejų, asmeninės šventės

Vedu Jūsų asmenines šventes, gimtadienius, biurų šventes, taip pat naujų biurų atidarymus. Renginio vedimas iki 00:00

Nuo 900€

Renginio vedimas + DJ ir garso, apšvietimo įranga

Šventėje galite būti tikri, kad bus pasirūpinta ne tik nuotaikinga programa ir sklandžiu jos vedimu, bet ir muzika bei visa reikalinga garso bei šviesų aparatūra.

Nuo 1850€

Adomas Grinius - vedėjo galerija